Theme Option

Theme
Custome Color 1
Custome Color 2
Box-Layout
Background Pattern

Custome background also available in admin.

Background color
Menu Sticky

   Płyn micelarny, oczyszczanie i demakijaż, twarz, oczy, usta. Aloes, alantoina, witamina B3

   59,00 zł
   Brutto

   Najniższa cena z 30 dni = 59 zł

   Pojemność: 100 ml

   Płyn micelarny pozwala bardzo dokładnie oczyścić twarz z zanieczyszczeń. Można go stosować do demakijażu całej twarzy, również oczu i ust. Usuwa wodoodporny makijaż. Delikatna, bezzapachowa, beztłuszczowa formuła.

   • delikatnie ale skutecznie oczyszcza twarz (oczyszczanie)
   • usuwa klasyczny i wodoodporny makijaż całej twarzy (usuwanie makijażu)
   • działa łagodnie, nie podrażnia

   Używamy naturalnych składników, ekologicznych i certyfikowanych, np. EcoCert. Wszystkie oleje i masła użyte w naszych kosmetykach są tłoczone na zimno i nierafinowane.

   Ilość

   Płyn micelarny, oczyszczanie i demakijaż, twarz, oczy, usta. Aloes, alantoina, witamina B3


   Pojemność: 100 ml

   Główne składniki:

   • woda
   • detergent na bazie oleju kokosowego (substancja zmywająca makijaż oraz oczyszczająca twarz - betaina kokoamidopropylowa)
   • wyciąg z Aloesu
   • alantoina (nawilża i łagodzi)
   • witamina B3 (łagodzi)
   • kwas dehydrooctowy, sorbowy, benzoesowy oraz alkohol benzylowy (naturalny układ konserwujący akceptowalny przez EcoCert)
   • bezzapachowy

   Minimalistyczny skład kosmetyku - tylko 7 składników.
   Używamy naturalnych składników, ekologicznych i certyfikowanych, np. EcoCert. Wszystkie oleje i masła użyte w naszych kosmetykach są tłoczone na zimno i nierafinowane.

   Dla kogo:

   • dla osób, które potrzebują beztłuszczowy kosmetyk do zmywania makijażu
   • dla osób, które nie tolerują kosmetyków zapachowych

   Działanie:

   • delikatnie ale skutecznie oczyszcza twarz (oczyszczanie)
   • usuwa klasyczny i wodoodporny makijaż całej twarzy (usuwanie makijażu)
   • działa łagodnie, nie podrażnia

   Opis:

   Nasz płyn micelarny pozwala bardzo dokładnie oczyścić twarz z zanieczyszczeń całego dnia. Można go stosować do demakijażu całej twarzy, również oczu i ust. Usuwa wodoodporny makijaż. Delikatna, bezzapachowa, beztłuszczowa formuła świetnie sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju cery. Dodatek alantoiny, witaminy B3 oraz wyciągu z aloesu działa łagodząco. Dodatek substancji nawilżających pozostawia skórę gładką i delikatną.

   Pamiętaj, żeby po użyciu płynu micelarnego opłukać twarz wodą a następnie przywrócić właściwe pH tonikiem lub hydrolatem.

   • Sprawdź jak oczyszczać i pielęgnować twarz

   Sposób użycia:

   Nasącz płatek kosmetyczny (najlepiej wielokrotnego użytku) płynem micelarnym i zmyj twarz. Przy dozowaniu płyn może się lekko pienić, to prawidłowy efekt. Atomizer pozwala precyzyjnie dozować kosmetyk. Jeśli zmywasz tusz do rzęs, przyłóż płatek na chwilę do oka, odczekaj aż płyn rozpuści tusz, nie trzyj. Powtórz czynność. Na koniec opłucz twarz wodą.

   Zawsze zmywaj płyn micelarny wodą. To dobra praktyka. Nasza twarz nie lubi kiedy zostawiasz na niej detergent;-)

   Przechowuj:  na półce w łazience.

   Zapach: bezzapachowy

   Konsystencja: przezroczysty płyn; beztłuszczowy; atomizer ułatwiający dozowanie.   NASZE ZOBOWIĄZANIA - TAK DZIAŁAMY:


   Opakowania:

   Część naszych opakowań jest szklanych (butelki), część plastikowych (PET). Świadomie nie zdecydowałyśmy się na szkło tam, gdzie jest to niebezpieczne (słoik może się pobić a drobinki szkła trafią do produktu). Szkło nie jest w pełni ekologicznym surowcem; trudne i kosztowne w recyklingu, wysokie, nieefektywne zużycie wody. Jesteśmy w procesie poszukiwania producenta opakowań z materiałów recyklingowanych (bioPET). Jeśli jesteś takim producentem;-) skontaktuj się z nami. Szukamy Ciebie! Niestety ten trend w Polsce nie jest jeszcze widoczny. To, co obecnie robimy w kwestii plastiku - dajemy drugie życie materiałom recyklingowanym. Zlecamy produkcję akcesoriów z rPETa (przetworzona butelka PET). Dzięki temu likwidujemy plastik przerabiając go na nowy użyteczny produkt. W krótce znajdziesz w naszej ofercie takie produkty i będziesz mógł dać „drugie życie” plastikowi;-)

   Co Ty możesz zrobić? Segreguj nasze opakowania do właściwego pojemnika na śmieci. Usuń resztki kremu, oddziel opakowania od zakrętki i wrzuć do śmietnika z oznaczeniem „Plastik”. W ten sposób pomagasz nam zamykać proces odzysku materiałów.


   Recyklingowane etykiety:

   Nasze etykiety są świadomie papierowe, w 100% wykonane z papieru recyklingowanego, posiadającego certyfikat Blue Angel i ISEGA , z klejem na bazie wody, przyjazne dla środowiska. Jeśli je zamoczysz - będą mokre. Wysychają jednak i pozostają na swoim miejscu. Staraj się mieć to na uwadze i unikaj wody.


   Świadome pakowanie Twoich produktów do wysyłki:

   Przygotowując kosmetyki do wysyłki nie używamy folii bąbelkowej ani żadnych innych plastikowych elementów. Paczka, którą od nas otrzymasz będzie zapakowana w tekturowe pudełko, papier recyklingowany, sznurek lniany. Ty też staraj się ponownie wykorzystywać zasoby. Jak? Do paczki dołączamy ulotkę a w niej kilka rekomendacji jak być eco-świadomym konsumentem;-)


   Jak zabezpieczamy nasze kosmetyki (naturalne, przyjazne i bezpieczne konserwanty):

   nasze kosmetyki przygotowujemy z użyciem wody destylowanej lub hydrolatów roślinnych. Taki rodzaj kosmetyku wymaga konserwacji aby był bezpieczny dla zdrowia. W naszych produktach używamy naturalnego układy konserwującego, który jest akceptowany przez organizację EcoCert. Są to 3 organiczne kwasy: dehydrooctowy, sorbowy, benzoesowy oraz alkohol benzylowy.


   Okres ważności kosmetyku:

   • 1 rok od momentu wyprodukowania
   • 4 miesiące od momentu kiedy otworzysz opakowanie (kosmetyki z wodą) lub 6 miesięcy (kosmetyki bez wody)
   • Nasze produkty w momencie, w którym trafiają do Twoich rąk nie mają więcej niż trzy miesiące
   • Ich świeżość jest dla nas priorytetem dlatego wytwarzamy je na bieżąco


   Gdzie produkujemy nasze kosmetyki:

   Współpracujemy z Jagiellońskim Centrum Innowacji w Krakowie. Tworzymy nasze kosmetyki ręcznie (bez linii produkcyjnej) i osobiście (nie zlecamy produkcji). Wytwarzamy je w laboratorium w Life Science Park w Krakowie. Jest to miejsce stwarzające warunki do zgodnej z wymogami prawa produkcji.


   Ocena bezpieczeństwa kosmetyku:

   Wszystkie nasze produkty posiadają badania i dokumentację uprawniające do sprzedaży na terenie U.E. Posiadamy wpis w bazie CPNP (Cosmetic Products Notification Portal E.U).   Jeśli po użyciu kosmetyku nastąpi uczulenie, należy zaprzestać jego stosowania.

   5 Przedmioty

   Opis

   Aqua
   Woda
   Cocomidopropyl Betaine
   Detergent na bazie oleju kokosowego
   Aloe vera
   Wyciąg z aloesu
   Niacinamide
   Witamina B3
   Glycerin
   Naturalny nawilżacz
   Allantoin
   Naturalny nawilżacz
   Benzyl alcohol, Dehydro Acetic acid, Sorbic acid, Benzonic acid
   Naturalny układ konserwujący akceptowalny przez EcoCert

   Specyficzne kody

   Komentarze (0)

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   1 inny produkt w tej samej kategorii: