Theme Option

Theme
Custome Color 1
Custome Color 2
Box-Layout
Background Pattern

Custome background also available in admin.

Background color
Menu Sticky

   Świeca do aromaterapii, odprężenie i regeneracja. Francuska lawenda, 100% naturalny wosk sojowy

   70,00 zł
   Brutto

   Najniższa cena z 30 dni = 70 zł

   Pojemność: 120 ml

   Ekologiczna, całkowicie biodegradowalna świeca z wosku sojowego o zapachu lawendy wąskolistnej (kwiatowo-ziołowa nuta). Świeca ma działanie aromaterapeutyczne dzięki naturalnemu olejkowi z lawendy. Reguluje on działanie układu nerwowego.

   • świeca działa odprężająco i kojąco
   • zapewnia spokojny sen
   • 20 godzin używania
   Używamy naturalnych składników, ekologicznych i certyfikowanych. Użyty w świecy wosk sojowy jest w 100% naturalny, roślinny, wolny od GMO.
   Obecnie brak na stanie
   Ilość

   Świeca do aromaterapii, odprężenie i regeneracja. Francuska lawenda, 100% naturalny wosk sojowy

   Pojemność: 120 ml

   Główne składniki:

   • wosk sojowy (roślinny, biodegradowalny)
   • knot bambusowy
   • zapach: naturalny olejek eteryczny lawendy francuskiej wąskolistnej
   Minimalistyczny skład kosmetyku - tylko 3 składniki.
   Używamy naturalnych składników, ekologicznych i certyfikowanych. Użyty w świecy wosk sojowy jest w 100% naturalny, roślinny, wolny od GMO.

   Dla kogo:

   • dla osób, które potrzebują odprężenia
   • które uwielbiają zapach lawendy;-)
   • na spokojny wieczór
   • w ciągu dnia, przyjemny zapach lawendy w pomieszczeniu

   Działanie:

   • aromaterapeutyczne
   • relaksujące odprężenie
   • spokojny sen
   • 20 godzin używania  

   Opis:

   Ekologiczna, całkowicie biodegradowalna świeca z wosku sojowego o zapachu lawendy wąskolistnej (kwiatowo-ziołowa nuta). Użyty w świecy wosk sojowy jest w 100% naturalny, roślinny, wolny od GMO. Świeca ma działanie aromaterapeutyczne dzięki naturalnemu olejkowi z lawendy. Reguluje on działanie układu nerwowego, działa odprężająco i kojąco, zapewnia spokojny sen.

   >> Tu przeczytasz o zaletach olejków eterycznych

   Sposób użycia:

   • W świecy znajduje się kont bambusowy. Należy go zapalić. Po chwili wosk zacznie się topić i uwolni aromat olejku lawendowego.
   • Knot bambusowy daje delikatny płomień. Świeca lekko się tli. Jest to prawidłowy efekt;-)
   • Kiedy wosk się zacznie topić i stanie się płynny, możesz dodać kilka kropel innego ulubionego olejku eterycznego i skomponować własny zapach;-)

   Środki ostrożności:

   • nigdy nie pozostawiaj świecy bez nadzoru
   • wentyluj pomieszczenie, w którym jest świeca
   • zachowaj ostrożność przy przenoszeniu świecy, stopiony wosk ma temperaturę ponad 40 st. C, może oparzyć

   Zapach:

   naturalny olejek eteryczny francuskiej lawendy wąskolistnej (Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil)

   Konsystencja:

   Twarda; po stopieniu wosk staje się płynny. Po zgaszeniu świecy ponownie zastyga do postaci stałej.

   Aplikacja:

   szklany słoik

   Nasze zobowiązania - tak działamy:

   Opakowania:

   Część naszych opakowań jest szklanych (butelki), część plastikowych (PET). Świadomie nie zdecydowałyśmy się na szkło tam, gdzie jest to niebezpieczne (słoik może się pobić a drobinki szkła trafią do produktu). Szkło nie jest w pełni ekologicznym surowcem; trudne i kosztowne w recyklingu, wysokie, nieefektywne zużycie wody. Jesteśmy w procesie poszukiwania producenta opakowań z materiałów recyklingowanych (bioPET). Jeśli jesteś takim producentem;-) skontaktuj się z nami. Szukamy Ciebie! Niestety ten trend w Polsce nie jest jeszcze widoczny. To, co obecnie robimy w kwestii plastiku - dajemy drugie życie materiałom recyklingowanym. Zlecamy produkcję akcesoriów z rPETa (przetworzona butelka PET). Dzięki temu likwidujemy plastik przerabiając go na nowy użyteczny produkt. W krótce znajdziesz w naszej ofercie takie produkty i będziesz mógł dać „drugie życie” plastikowi;-)

   Co Ty możesz zrobić? Segreguj nasze opakowania do właściwego pojemnika na śmieci. Usuń resztki kremu, oddziel opakowania od zakrętki i wrzuć do śmietnika z oznaczeniem „Plastik”. W ten sposób pomagasz nam zamykać proces odzysku materiałów.

   Recyklingowane etykiety:

   Nasze etykiety są świadomie papierowe, w 100% wykonane z papieru recyklingowanego, posiadającego certyfikat Blue Angel i ISEGA , z klejem na bazie wody, przyjazne dla środowiska. Jeśli je zamoczysz - będą mokre. Wysychają jednak i pozostają na swoim miejscu. Staraj się mieć to na uwadze i unikaj wody.

   Świadome pakowanie Twoich produktów do wysyłki:

   Przygotowując kosmetyki do wysyłki nie używamy folii bąbelkowej ani żadnych innych plastikowych elementów. Paczka, którą od nas otrzymasz będzie zapakowana w tekturowe pudełko, papier recyklingowany, sznurek lniany. Ty też staraj się ponownie wykorzystywać zasoby. Jak? Do paczki dołączamy ulotkę a w niej kilka rekomendacji jak być eco-świadomym konsumentem;-)

   Jak zabezpieczamy nasze kosmetyki (naturalne, przyjazne i bezpieczne konserwanty):

   Nasze kosmetyki przygotowujemy z użyciem wody destylowanej lub hydrolatów roślinnych. Taki rodzaj kosmetyku wymaga konserwacji aby był bezpieczny dla zdrowia. W naszych produktach używamy naturalnego układu konserwującego, który jest akceptowany przez organizację EcoCert. Są to 3 organiczne kwasy: dehydrooctowy, sorbowy, benzoesowy oraz alkohol benzylowy.

   Okres ważności kosmetyku:

   • 2 lata od momentu wyprodukowania

   Gdzie produkujemy nasze kosmetyki:

   Współpracujemy z Jagiellońskim Centrum Innowacji w Krakowie. Tworzymy nasze kosmetyki ręcznie (bez linii produkcyjnej) i osobiście (nie zlecamy produkcji). Wytwarzamy je w laboratorium w Life Science Park w Krakowie. Jest to miejsce stwarzające warunki do zgodnej z wymogami prawa produkcji.

   Ocena bezpieczeństwa kosmetyku:

   Wszystkie nasze produkty posiadają badania i dokumentację uprawniające do sprzedaży na terenie U.E. Możesz to sprawdzić w bazie ECAS (System Uwierzytelniania Komisji Europejskiej).

   Jeśli po użyciu kosmetyku nastąpi uczulenie, należy zaprzestać jego stosowania.


   S001

   Specyficzne kody

   Komentarze (0)

   15 innych produktów w tej samej kategorii: