Theme Option

Theme
Custome Color 1
Custome Color 2
Box-Layout
Background Pattern

Custome background also available in admin.

Background color
Menu Sticky
Ekstrakty CO2 - silnie skoncentrowane wyciągi roślinne
Ekstrakty CO2 - silnie skoncentrowane wyciągi roślinne

Opracowując recepturę naszego kremu malinowego do twarzy (nasza nowość ;-), zastanawiałyśmy się jak maksymalnie wykorzystać cudowne działanie ekstraktów, jak wybrać takie, które są pozyskiwane najbardziej skuteczną metodą, żeby krem był efektywny…

Takie tematy to nasza obsesja;-)

Zadałyśmy sobie pytanie z tych trudnych: co powoduje, że krem do twarzy działa?

Czy jeśli naszpikujemy go roślinnymi ekstraktami to osiągniemy efekt? Pewnie krótkofalowo tak, ale słoiczek z produktem stoi na sklepowej półce kilka dobrych miesięcy. Co zrobić, żeby to całe dobrodziejstwo przetrwało i było wciąż efektywne?

Okazuje się, że trzeba wrócić do początku, do założeń, do filozofii; trzeba nie tylko znaleźć dobry surowiec ale wiedzieć jaką metodą jest pozyskiwany i jaka metoda daje najlepsze efekty.

I o tym chcemy Wam krótko napisać, bo niestety nie wyczytacie tego na etykiecie produktu (brak miejsca! uh….).

Do naszego kremu użyłyśmy ostatecznie ekstrakty CO2, czyli silnie skoncentrowane wyciągi roślinne, nieziemsko bogate w składniki aktywne!

Krem do twarzy malinowy HelloECOKrem do twarzy malinowy HelloECO 50 ml

Dla nas ważne, żeby każdy surowiec był pochodzenia naturalnego i pozyskiwany w sposób bezpieczny dla zdrowia. Ekstrakty CO2 są produktami pochodzenia naturalnego, pozyskiwane są nowoczesną metodą ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla (CO2).

Jako jeden z najbezpieczniejszych rozpuszczalników, jest nietoksyczny i obojętny dla naszego organizmu.  W normalnych warunkach jest bezwonnym, bezzapachowym gazem. W trakcie ekstrakcji przechodzi w formę płynną zachowując właściwości gazu. Ciekły CO2 działa jak rozpuszczalnik. Po uzyskaniu ekstraktu, dwutlenek węgla odparowuje i nie jest obecny w składzie końcowego produktu.

Taki sposób pozyskiwania ekstraktów daje nam produkt najwyższej jakości, czysty i świeży.

Zaletą tej metody jest brak użycia podwyższonej temperatury i tlenu, które niszczą wrażliwe składniki. Ekstrakty CO2 mają dłuższą datę ważności (nawet do kilku lat!), przyjemniejszy zapach (czysty i świeży), bardziej nasycone kolory oraz intensywne działanie nawet w niskim stężeniu.

W naszym malinowym kremie do twarzy, zastosowałyśmy ekstrakt CO2 z nasion malin, który sprawdza się w pielęgnacji cery skłonnej do powstawania zaskórników, przetłuszczającej się i trądzikowe

Wygładza, nawilża i regeneruje skórę wrażliwą, suchą i dojrzałą.

Jest świetnym antyoksydantem, wspomaga ochronę przed promieniowaniem słonecznym, posiada właściwości przeciwzapalne.

Dlatego nasz „malinowy” został stworzony dla każdego rodzaju cery, działanie użytego ekstraktu jest tak wszechstronne;-)

Testujcie i czekamy na Wasze wrażenia!

Stworzyłyśmy aż 3 różne gramatury (15 ml, 30 ml i 50 ml), żeby każda z Was mogła dopasować kosmetyk do swoich potrzeb.

HelloECO krem malinowy do twarzy

Enjoy!